طرح سنگ و چوب

طرح سنگ و چوب

طرح سنگ و چوب . اجرای نمای طرح سنگ وچوب با انواع طرح ها و رنگ ها با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت .

طرح سنگ و چوب . نمای ساختمان بخش مهمی از طراحی بنا و طراحی شهری به حساب می‌آید. درواقع اولین چیزی که از یک ساختمان دیده می‌شود، پوسته‌ی بیرونی آن است که همه، حتی عابران نیز آن را می‌بینند. همچون سایر بخش‌های ساختمان، نما نیز از سبک‌های مختلفی در طراحی پیروی می‌کند که خوب است این سبک در اجزای داخلی نیز تکرار شود. طرح سنگ وچوب نوعی معماری ساختمانی است که میتوان در نمای بیرونی ساختمان و ویلا، سطح دیوار،آلاچیق و…… به کار برد . مصالح مورد استفاده در این نما ارزان بوده و برای مشتری مقرون به صرفست .

مصالح مورد نیاز  این نما سیمان و ماسه است و در آخر کار طی چند مرحله رنگ آمیزی توسط اجراکننده ، کار به اتمام میرسد . این طرح پس از رنگ آمیزی ، زیبایی فراوانی پیدا کرده . این نما از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای عمر طولانی میباشد . نکته قابل ملاحضه این طرح ، مدت زمان انجام آن است.

مروری بر ویژگی های منحصر به فرد این نما

 زیبایی و کیفیت بسیار بالا

قیمت بسیار مناسب

مدت زمان کوتاه آن

استحکام بالا

عمر بسیار طولانی 

مصالح کم هزینه

انتخاب رنگ و طرح توسط مشتری   

 

این نما همانطور که از نمایش پیداست طرحی مشابه به سنگ وچوب طبیعی است که الهام گرفته از طبیعت میباشد و دارای زیبایی منحصر به  فرد نسبت به نماهای دیگر است. شما درخواست کننده محترم میتوانید به سلیقه خودتان رنگ و طرح را انتخاب کنید. هدف ما جلب رضایت شماست.

این طرح طرحی بسیار دلنشین و زیباست که قابل اجرا در نمای ساختمان و ویلا ، سطح دیوار ، آلاچیق و …. است. 

نمای ساختمان در واقع بیانگر شخصیت ساختمان است. هر ساختمان با توجه به نمای آن مورد قضاوت قرار می‌گیرد. طراحی نمای ساختمان برای طراحان از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که طراح می تواند خلاقیت ،هنرو مهارت خود را در طراحی نمای ساختمان به رخ  بکشد.از طرفی افراد دوست دارند در بین دیگران خاص و بی نظیر باشند، یک طراحی مناسب می تواند این حس را به فرد منتقل کند. نکته دیگر اینکه نمای ساختمان علاوه بر زیبایی، می تواند از نظر عملکردی نیز دارای اهمیت باشد. انتخاب متریال مناسب، در بهره‌وری انرژی تاثیرگذار است و حتی باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی نیز می شود.

نمای ساختمان هر چند در وهله اول شخصی و سلیقه‌ای ست و هر شخص با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب می‌کند اما توجه به بافت شهری، یکی از مواردی است که در انتخاب نوع نما تاثیرگذار است. در منطقه‌ایی که ساختمان ها از معماری تاریخی و سبک کلاسیک پیروی می کنند، به طور قطع طراحی نمای ساختمان به سبک مدرن مناسب نیست.

طرح سنگ و چوب
طرح سنگ و چوب